MAJUTUS

Peamaja

Peamajas on 20 magamiskohta. Suur kaminasaal (50-le inimesele). Maja mõlemal korrusel on WC ja dušš ning esimesel korrusel suur avar köök söökide valmistamiseks (külmik, elektripliit, mikrolainahi, kööginõud). Maja esimesel korrusel on TV. Samuti on majas WIFI.Tubade jaotus: 2 neljast, 2 kolmest, 3 kahest tuba.

Külalistemaja

Külalistemajas on kokku 17 magamiskohta. Majas on kaks suurt peretuba, mis mahutab tuppa kuni viis inimest ja neli kahekohalist tuba (neist üks suure abieluvoodiga). Külalistemajas on kaks dušširuumi (ainult esimesel korrusel) ja WC (mõlemal korrusel). Tubade jaotus: 1 viiene, 1 neljane, 4 kahest tuba.

Saunamaja

Saunamajas on kuni 7-8 inimese LED valgustusega puuküttega saun, kaminaruum (kuni 20 inimest), kus saab pidada sünnipäevi jm tähtpäevi. Saunamajas on teie käsutuses külmik, väike elektripliit, kööginõud, mikrolaineahi ja TV. Teisel korrusel kuni 9 magamiskohta kahes avatud planeeringuga toas.

Kogu maja rent on 330€/ööpäev (s.h km).
Sauna rent eraldi 16€/tund (min. 2h.)

Saunas kaob argipäeva rutt. Sauna soojuses hajub argipäev, väsinud lihased pehmenevad ja luud-liikmed saavad puhkust!

Kämping

Kämping mahutab kuni 3 inimest, võimalik lisada täiendavalt lisavoodi. Kämpingus on üks väga lai abieluvoodi ja üks üheinimese voodi. Lisaks on kämpingus lauanurgake ja väike külmkapp. Pesemine külalistemajas või peamajas.

Püstkoda majakesed

Looduse- ja matkasõbrale oleme meie tiigi äärde ehitanud püstkoja majakesed. Igas majakeses on kaks eraldi voodikohta. Pistikud on majakeses olemas, seega saate lisaks enda akudele ka telefoni akud täis laetud 🙂