Tegevused Hiiekivi Turismitalus

Hiiekivil on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Suvel puhas ja mõnus Pärnu jõe vesi, kus saate ujuda, kala püüda, paadi ja kanuuga sõita. Suur valik sportimisvõimalusi – võrkpall, sulgpall, lauatennis, korvpall, noolemängud, koroona, mõnusad jooksurajad, talvel suusarajad jpm. Aastaringne seiklus metsas – matkad meie imekaunites metsades jpm. Pildil suur üritus ‘Avanemise Päevad’ mida korraldati Hiiekivil kolmel järjestikusel aastal ning kus võttis korraga osa ca 150 inimest.

Hiiekivil on ideaalne koht sünnipäeva pidamiseks, firmapeo (suvepäevad, talvepäevad jne, aastaringselt) korraldamiseks, pulma pidamiseks, kokkutuleku tegemiseks, peo korraldamiseks, seminari ja koolituse pidamiseks. Samuti on linna inimesel hea võimalus aeg maha võtta ja puhata meie juures üksi, kaaslase või perega. Meie juures on toimunud ka mitmete spordi-, laulu- ja erinevate organisatsioonide laagrid. Hea meelega pakume laagri korraldajatele tervikliku paketi (majutus ja toitlustus), selleks palun küsi eraldi pakkumine tuues välja kuupäevad, osalejate arv ja vanus. 

Oled Hiiekivile oodatud ka telkima või oma treileriga. Kirjuta meile ja küsi pakkumine.

Pakume ka toitlustust meie suurepärase Hiiekivi peakoka poolt igale maitsemeelele. Menüü osas oleme väga paindlikud ja lähtume vaid kliendi soovist. Hommikusöögiks Rootsi lauas saad maitsa ka meie kurikuulsaid pannkooke enda tehtud moosiga 🙂

Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI on meie koostööpartner, kes korraldab meeldejääva seiskluse ja ei jäta kedagi külmaks. Loe lähemalt siit.

Soovitame ka oma ürituse korraldamisel Wanderlusti matkajuhte –  matkajuhid viivad läbi nii jalgsi-, räätsa-, ratta-, kanuu, SUP- kui ka süstamatkasid. Lisaks on neil pakkuda erinevad töötoad –  ellujäämisõpe (bushcraft), orienteerumise ABC, metsarestoran ja väga palju muud põnevat. Vaata lähemalt siit – https://wanderlust.ee

Meie saunad

Saunamaja – äsja valminud LED tuledega puuküttega saun. Saunamajas on hubane kaminasaal koos külmkapi ja kööginurgaga ning teisel korrusel magamiskohad. Saunamaja kõrval väike tiik kuhu on mõnus otse saunast vette hüpata.

Jõeäärne püstkoda saun – Pärnu jõe kaldal asuv püstkoda saun ei jäta ka kõige suuremat leilisõpra külmaks. Vihad on meie poolt 🙂

Paadimatk imekaunil Pärnu jõel

Imelised päikeseloojangud meie jõeäärselt terrassilt

Sünnipäevad, pulmad, tähtpäevad, kokkutulekud, saunaõhtud ja palju muud.

Hiiekivil on peetud pulmasid, sünnipäevasid, sauna- ja peoõhtuid, kokkutulekuid, suve- ja talvepäevi, seminare, avalikke üritusi, laatasid ja palju muud.

Kanuumatk ja paadisõit imekaunil Pärnu jõel

Rattamatk sügavatasse Pärnumaa metsadesse, Kurgjale või Metsavendade punkrisse – tule oma rattaga või laenuta rattad meilt. Meie lähedal on ka parimad marja- ja seenekohad 🙂

Tule trenni – meie juures saad ka trenni teha. Meil on jõe ääres võrkpall, sulgpall, lauatennis, korvirõngas, koroona, noolemängud ja palju muud.